Panel Lüx Tavan
Panel Lüx Tavan

Panel Lüx Tavan

 

Panel Lüx Tavan hakkındaki detaylı bilgiler.
 
1-Alüminyum paneller açılarak istenilen oranda  gün ışıgından, havalandırmadan  faydalanarak gölgelendirme imkanı sağlamaktadır.

 

2-Sistem %5 eğim ile çalışmaktadır.


3-50m2 alana kadar  tek ünite yapılabilmektedir.


4-Panel Tavan  üzerine gelen yağış,paneller üzerinde bulunan dere sayesinde   dış alana tahliyesi   sağlanmaktadır. Suyu asla iç ortama geçirmez. Epdm conta kullanılmaktadır.

 

5-Yağışlı havada paneller belli bir açı ile açılırken ; iç ortamın havalandırmasını yaparken ,suyun içeri girmesini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.

 

6-Tavan da her türlü iç aydınlatma ve ısıtma sistemi uygulaması yapılabilmektedir

 

7-Sistem 8 m genişliğine kadar tek ünite olarak yapılabilir ve birden fazla üniteler eklenerek sınırsız alan gölgelendirmesi yapılabilir.

 

8-Sistem yatay taşıyıcıları Max. 300 cm de bir atılmalıdır.


9-Kullanılan tüm profiller ve aksesuarlar paslanmazdır.Kullanılan taşıyıcı profiller 100*100*4 mm ve 60*120*4 mm kutu ayaklardır.Taşıcı çelik konstrüksiyona gereksinim duyulmaz.

 

10-Sistem her türlü terazisiz ortamda ; taşıcı ayaklar sayesinde kendini dengeye alıp sorusuz çalışabilmektedir.

 

11-Sistem tahrik gücünü 120 Nm tork 425 W ve  300nm tork 880 W Lık  2 ayrı (1 takım)motorla tahrik  edilmektedir.Hareket algılayıcı switclerle sistem güvenliği sağlanmaktadır.

 

12-Standart renk, fırtına mavisi (Ral 7016) taşıyıcılar ve krem (Ral 9001) renk panellerden oluşmaktadır,İstenilen renkte uygulama yaptırılabilir.

 

13-Yedek parçaları 2 yıl garantilidir.

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014