Kış Bahçesi
Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

 

ORTAŞ, Kış Bahçesi Tasarımı, Kış Bahçesi Üretimi, Kış Bahçesi Montajı, Kış Bahçesi Satışı ve Kış Bahçesi Servis Hizmetleri verilmesi amacıyla akademik kariyerli profesyonel bir ekip tarafından 1999 yılında kurulmuştur.

 
Ortaş 1999 yılından beri faaliyet gösteren en son teknolojileri kullanarak üretimini yaptığı yarı bitmiş mamülleri  sistemlerinde kullanarak Kış Bahçesi pazarındaki Lider Kış Bahçesi firması konumunda olmayı  misyon edinmiştir. Estetik ve fonksiyonel açıdan En İyi Kış Bahçesi çözümleriyle Farklı Kış Bahçesi Tasarımları oluşturarak müşteri beklentilerinin üstüne çıkan uluslararası bir firma olmak ortaş firmasının vizyonu olmuştur. Ortaş Kış Bahçesi, İstanbul Kış Bahçesi firması olmakla beraber, Ankara da Kış Bahçesi, İzmir de Kış Bahçesi olarak da Türkiye genelinde Kış Bahçesi uygulamaları yapmaktadır. 


Ortaş Kış Bahçesi sistemleri üretiminde kullandığı ve direk ithalatını kendisinin gerçekleştirdiği tüm yarı bitmiş ürünlerin,  Kış Bahçesi Sektöründe Lider olmasına ve her türlü Kış Bahçesi Kalite Sertifikalarına sahip olmalarına ayrı bir önem vermektedir. Kış Bahçesi sistemlerinde kullanılan tüm ürünlerde DIN, EN, RAL, İFT, TÜV, ISO Kış Bahçesi Kalite Yönetim Sertifikaları mevcuttur. Prensip olarak Kış Bahçesi İşlerinde taşeron kullanmayan Ortaş Kış Bahçesi, deneyimli Kış Bahçesi üretim ekibi ve Kış Bahçesi montaj ekibi  ile yurdumuzun bir çok köşesinde ve yurt dışı Kış Bahçesi projesine imza atmıştır. Kış Bahçesi Ekibimizin  temel değerleri Kaliteli Kış bahçesi, Güvenli Kış Bahçesi, Orjinal Kış Bahçesi ve Koşulsuz Kış Bahçesi Müşteri Memnuniyeti’dir.  ORTAŞ Kış Bahçesi Satış ve Satış Sonrası vermiş olduğu Kış Bahçesi Teknik Hizmet ve Kış Bahçesi Destek departmanları ile her zaman kaliteli Kış Bahçesi ve Güvenli Kış Bahçesi nin simgesi olmuştur. 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014